امیرحسین نائی | امیر اچ ان

شبکه تبلیغاتی آنلاین رایان اد

شبکه تبلیغاتی آنلاین رایان اد

تمامی اپلیکیشن ها، بازی ها و وبسایت های کوچک و بزرگ، نیاز به تبلیغات دارند و همیشه یکی از بزرگترین مشکلات توسعه دهنده ها هزینه تبلیغات و کمبود سرمایه گذار بوده است .
اما امروز رایان اد این مشکل رو حل کرده ...
تو رایان اد توسعه دهنده میتونه رایگان برای اپلیکیشن یا وبسایتش تبلیغ کنه .
توسعه دهندگان عزیز، فقط کافیه کلاینت رایان اد رو به برنامه یا وبسایتتون اضافه کنید و نمایش تبلیغات رو شروع کنید . به ازای کلیک هایی که روی تبلیغ شما میشه ، حساب کاربریتون در رایان اد شارژ میشه و با اون شارژ میتونید اپلیکیشن یا بازیتون یا وبسایتتون رو تبلیغ کنید .


اما حتما میپرسید خب این روش مزیتش چیه ؟ میرم با شبکه های تبلیغاتی دیگه کار میکنم، پولمو میگیرم و بعد هرچقدر خواستم پول میدم تبلیغ میکنم !
اشتباه نکنید!!!! نکته اینجاست که اکثر این شبکه های تبلیغاتی 30 درصد برای سهم خودشون از درامد شما کم میکنند ولی رایان اد کمتر از 1 درصد از کلیک های شما به عنوان سهم خودش کم میکنه و این خیلی به صرفه تره !!!

رایان اد مانع درامد زایی شما نمیشه !!!
شما میتونید همزمان از رایان اد و سایر شبکه های تبلیغاتی استفاده کنید . یکی از امکانات منحصر به فرد رایان اد امکان زمانبندی تبلیغات برای رسانه است یعنی شما میتونید از داخل پنل مدیریتی رایان اد مشخص کنید که در چه ساعاتی از روز رایان اد برای رسانه شما تبلیغ ارسال کنه و در سایر ساعات روز هیچ تبلیغی از طرف رایان اد برای رسانه شما ارسال نمیشه .

www.RayanAd.com


تاریح ارسال/ویرایش پست : 1398/06/09

مدیر سایت

امیرحسین نائی | امیر اچ ان

امیرحسین نائی (amirhn - امیر اچ ان) هستم.
متولد 1379، عاشق❤️ برنامه نویسی ، علاقمند😍 به لینوکس

ارسال نظر

account_circle
mail
security
متن نظر :